Obecnie zdecydowanie częściej decydujemy się na organizację wesela w lokalu niż w warunkach domowych. Oczywiście, bardzo wiele zależy od rozmachu imprezy, a więc od ilości gości, jakich będziemy chcieli zaprosić. Z drugiej strony, wesele jest wprost niesamowitą okazją, imprezą, którą przeżywa się raz w życiu. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań do tego, aby był to dzień wyjątkowy, zorganizowany z klasą, który wszyscy będą dobrze wspominać.

 

Domy weselne Dębica, Krosno oraz inne lokale na Podkarpaciu

 

Chcąc zorganizować wesele w tej części Polski, na pewno nie można pominąć hotelu Grand Chotowa. To piękny kompleks hotelowy w niesamowicie malowniczych okolicznościach przyrody, gdzie znajdziemy ofertę dostosowaną do naszych wymagań. Najlepiej więc zarezerwować sobie jakiś jeden dzień wolny na to, aby pojechać do takiego lokalu weselnego i zobaczyć go na własne oczy. Najlepiej od razu spytać o ofertę weselną, koszty przypadające na każdego gościa weselnego, konkretną salę, w której może zostać zorganizowane wesele oraz menu. To wyposaży nas we wszystkie podstawowe informacje, które powinny ułatwić nam wybór lokalu, który najbardziej przypadnie nam do gustu.

 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

 

Na pewno nie możemy zapominać o odpowiedniej oprawie muzycznej- możemy więc zdecydować się na muzyków polecanych nam w hotelu lub też możemy na własną rękę szukać zespołu lud DJ-a. Powinniśmy też zastanowić się, jak ma wyglądać sala weselna. Zazwyczaj istnieje możliwość posadzenia gości przy okrągłych stolikach lub też podłużnych ławach. Wystrojem sali weselnej możemy zająć się sami, ale tego zadania może się też podjąć doświadczona florystka. Wybierając weselne menu starajmy się tak dobierać potrawy, aby każdy mógł znaleźć w nich coś odpowiedniego dla siebie. Odpowiednio wcześniej zgłośmy też obsłudze hotelu, czy wśród naszych gości nie ma wegetarian, którzy powinni dostać inne posiłki niż reszta gości. Jeśli chcemy mieć wpływ na to, gdzie będą siedzieć goście- podpiszmy każde miejsce za pomocą specjalnych bilecików.