?>

Garnitury ślubne

Pan Młody w dniu swojego ślubu musi czuć się tak samo dobrze, jak jego przyszła żona. Komfort ruchów, wygoda i elegancja to jest to, co musi iść ze sobą w parze. Oczywiście wygodne muszą być buty, ale także garnitur. Powinien być on idealnie dopasowany, aby sylwetka nie wyglądała na przerośniętą. W tym mogą pomóc modne w tym sezonie marynarki taliowane, które podkreślą budowę mężczyzny. Do tego typu marynarek dobierane są spodnie slim fit, które są węższe i lepiej dopasowane niż spodnie od garnituru, które królowały w sklepach jeszcze dziesięć lat temu. To sprawia, że garnitury w tym momencie inaczej się na panach prezentują. Jest to zmiana w dobrą stronę i oby tak dalej. Oczywiście, czasem garnitur trzeba poprawić – skrócić nogawki, rękawy, przeszyć guzik – ale bez obaw, w wielu sklepach takie małe modyfikacje są przeprowadzane. Tak więc każdy Pan Młody ma możliwość kupienia garnituru, który będzie leżał idealnie.

Jaka marynarka?

Do wyboru są dwie możliwości. Klasyczna marynarka jednorzędowa, którą zapina się na jeden guzik. Można też zdecydować się na coraz modniejsze w tym sezonie marynarki dwurzędowe. Należy jednak pamiętać, że marynarka musi dobrze leżeć, a marynarki dwurzędowe są bardziej wymagające.

Kolor garnituru ślubnego

Kolorystyka jest tak naprawdę mocno indywidualna. Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy większość Panów Młodych decyduje się na kolor granatowy, jednak nie zawsze należy ślepo podążać za modą. Oczywiście kolor granatowy jest jak najbardziej w porządku, jednak nie każdemu będzie on pasował. Panowie wybierają też klasyczne, czarne garnitury patrząc głównie na ich uniwersalność. Modne są także garnitury szare – gładkie lub w kratkę na styl angielski wraz z kamizelką. Jeśli o nią chodzi – niegdyś nieodłączny element całej stylizacji, teraz powoli odchodzi w zapomnienie, choć zdarzają się panowie, którzy są kamizelkom nadal wierni.